krb, interiér, moderný krb, krbová vložka, True Vision

Nová kolekce plynových krbů, která navodí atmosféru jako byste měli doma krb na dřevo.

Záruka na naši krbovou vložku je 8 let v případě, že byla zabudována námi vyškoleným odborníkem. Pokud máte svého krbaře nebo kamnáře, který u nás ještě nebyl vyškolen, nic se neděje. Stačí, když nás kontaktujete, a my vyškolení zabezpečíme.

Požádat o nabídkuKontakt

Parametry

Nominální výkon

12,6 KW
Účinnost
80,3 %
Energetická třída
A
Hmotnost
210 kg
Komín
Ø150/200 mm

ECO WAVE

Kdo nemá rád krásné, tancující plameny v krbu, které je možné upravovat tak, že se spotřeba může snížit dokonce o 50 %? Všechny plynové krbové vložky jsou standartne vybavené funkcí Eco Wave, která reguluje rytmus a výšku plamene. Pocit skutečného ohně se umocní ještě více, pokud se změní vzhled plamene, přičemž je ještě menší spotřeba. Eco Wave zajišťuje ideální rovnováhu mezi útulností, účinností a spotřebou plynu.

ECO SWITCH

U krbů s velkým výkonem nabízí funkce Eco Switch další možnosti, regulace, protože pokud je příliš horko, můžete vypnout jeden nebo dva horáky (podla modelu) bez toho, aniž byste ztratili příjemnou atmosféru. Pokud se po nekolika hodinách vyprodukuje příliš mnoho tepla, vypnutím jednoho nebo více horáků můžete teplotu snížit bez toho, aniž byste ztratili krásný vysoký plamen.

Dekorace ohniště, možnost výběru:

Dřevěný set verze H1: 

Dřevěný set verze H2:

Obložení krbové komory, možnost výběru:

Plechové obložení (černé, matný efekt)

Skleněné obložení (černé, zrcadlový efekt)