Všechny naše plynové krby jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální komfort a pohodlí. Svou exkluzivitou, funkčností, spolehlivostí a výhřevností jsou srovnatelné s krbovými vložkami na dřevo. Zároveň nebudete ochuzeni ani o atmosféru praskajícího ohně běžného krbu na dřevo.

Každý z našich krbů je ovládán speciálním dálkovým ovladačem, k dispozici je i naše vlastní aplikace, pomocí které můžete propojit svůj krb s mobilním telefonem či tabletem.

Prohlédněte si náš aktuální katalog plynových krbů

Otevřít katalog →

Moderní funkce

Každý náš plynový krb má zabudovanou funkci ecoWAVE. Ta umožňuje nastavit hoření s proměnlivým výkonem a výškou plamene, čímž je zaručena maximální efektivita hoření a vytápění.

Větší krby navíc disponují funkcí ecoSWITCH, která umožňuje vypnutí bočních hořáků, když už nejsou potřeba. Díky oběma funkcím budete schopni ušetřit 40 až 60 % paliva.

Garance kvality

U všech našich krbů poskytujeme 8letou záruku na hlavní konstrukci, o jejich kvalitu tedy nemusíte mít obavy. Návrh každého plynového krbu také podléhá nejpřísnějším evropským standardům, aby tak byla zabezpečena maximální bezpečnost.

Požádat o cenovou nabídku

Krbové vložky na plyn

Krb LUNA 700 H GAS

Krb LUNA 700 H GAS

Krb LUNA 1000 H GAS

Krb LUNA 1000 H GAS

Krb LUNA 1150 H GAS

Krb LUNA 1150 H GAS

Krb LUNA 1300 H GAS

Krb LUNA 1300 H GAS

Krb LUNA 1600 H GAS

Krb LUNA 1600 H GAS

Krb LUNA 1900 H GAS

Krb LUNA 1900 H GAS

Zobrazit všechny plynové krby →