Všechny naše plynové krby jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální komfort a pohodlí. Svou exkluzivitou, funkčností, spolehlivostí a výhřevností jsou srovnatelné s krbovými vložkami na dřevo. Zároveň nebudete ochuzeni ani o atmosféru praskajícího ohně běžného krbu na dřevo.

Každý z našich krbů je ovládán speciálním dálkovým ovladačem, k dispozici je i naše vlastní aplikace, pomocí které můžete propojit svůj krb s mobilním telefonem či tabletem.

Prohlédněte si náš aktuální katalog plynových krbů

Otevřít katalog →

Moderní funkce

Každý náš plynový krb má zabudovanou funkci ecoWAVE. Ta umožňuje nastavit hoření s proměnlivým výkonem a výškou plamene, čímž je zaručena maximální efektivita hoření a vytápění.

Větší krby navíc disponují funkcí ecoSWITCH, která umožňuje vypnutí bočních hořáků, když už nejsou potřeba. Díky oběma funkcím budete schopni ušetřit 40 až 60 % paliva.

Garance kvality

U všech našich krbů poskytujeme 8letou záruku na hlavní konstrukci, o jejich kvalitu tedy nemusíte mít obavy. Návrh každého plynového krbu také podléhá nejpřísnějším evropským standardům, aby tak byla zabezpečena maximální bezpečnost.

Požádat o cenovou nabídku

Krbové vložky na plyn

VENUS GAS 850

VENUS GAS 850

VENUS GAS 730

VENUS GAS 730

VENUS GAS 850

VENUS GAS 850

VENUS GAS 730

VENUS GAS 730

GAS 550 CL/CR True Vision

GAS 550 CL/CR True Vision

GAS 1150 DV True Vision

GAS 1150 DV True Vision

Zobrazit všechny plynové krby →